5 טיפים לקנייה נכונה באליאקספרס

אנחנו מתארים לעצמינו שהגברים פחות בעניין הקניות באינטרנט ולכן אנחנו רוצים לתת לכם כמה טיפים חשובים שחייב לדעת לפני שרוכשים באליאקספרס.

ישנם מלא תתי חנויות בתוך האתר שאנשים פותחים כדי למכור מוצרים שלהם רובם מהמדינה שכולנו מכירים טוב ומזוהה עם האתר והיא כמובן סין. הרבה מאוד סינים מוכרים מוצרים משלהם שהם מייצרים בעצמם אותם במפעלים אצליהם במדינה ומוכרים לכל העולם דרך האתר.

כדי שלא ניפול בפח על יצרנים ומוכרים לא איכותיים ואז נצטרף להתעסק בכל הפרוצדורה של האתר להחזרת מוצרים וכו׳ (וישנם כמה שהמדיניות שלהם לא מאפשרת החזרת מוצרים) אנחנו כמובן רוצים להימנע מכל זה ולקלוע בול למוצר שאנחנו רוצים.

חלק מהעניין של האתר שלנו הוא כמובן למצוא לכם מוצרים כדי לחסוך לכם את כל הבלאגן הזה.

אז הנה לכם 5 טיפים לאיך רוכשים נכון באליאקספרס:

1. משלוחים

משלוח חינם - כמו שרובנו יודעים האתר אליאקספרס הוא אתר בינלאומי שעושה משלוחים לכל העולם. כדאי לוודא לפני כל קנייה שסימנתם את תיבת הסימון בחיפוש שלכם ״משלוח חינם״ ובכך תקבלו תוצאות חיפוש עם על המוצרים שכוללים משלוח חינם (ראו דוגמא בתמונה).

שיטת משלוח - לאחר שנכנסתם ובחרתם במוצר כלשהו והגעתם לעמוד המוצר בתחתית הפרטים של המוצר מעל הכפתור ״קנה עכשיו״ מופיע שיטת המשלוח שבה תוכלו לבחור את תדירות זמן המשלוח שלכם.

* חשוב לדעת! חלק מהמוצרים לא מאפשרים לשנות את שיטת המשלוח ויש להם רק שיטת משלוח אחת משלהם (תלוי בחנות המפרסם). בנוסף, חשוב לדעת גם ששיטות המשלוח השונות עלולות להיות כרוכות בתשלום נוסף.

(ראו תמונה לדוגמא):

כעת יופיע לכם חלון ותוכלו לבחור בשיטת המשלוח הנוחה לכם. (ראו תמונה לדוגמא):

 

2. דירוג המוצרים

כעת נחזור בחזרה למסנן של חיפוש המוצרים באתר. מומלץ לסמן את תיבת הסימון של דירוג המוצר ל 4 כוכבים ומעלה וכך יופיעו לכם כל המוצרים הכי איכותיים שיש באתר בכל קטגוריות שבחרתם.

חשיבות הדירוג הוא למעשה דירוג החנויות באתר לפי הלקוחות באתר ומדורג גם ע״י הנהלת האתר כך שתוכלו להינות ממוצרים איכותיים ככל האפשר. (ראו תמונה לדוגמא):

3. החזר מוצרים חינם

עוד אופציה שקיימת במסנן של החיפוש מוצרים והוא מאפשר לכם למצוא מוצרים שיש עליהם החזר חינם בלי יותר מידי פרוצדורות ובלאגן. (ראו תמונה לדוגמא):

 

4. טבלת מידות

טבלת המידות היא החלר הכי קריטי וחשוב להזמנת המוצר שלכם! בכל עמוד של מוצר מופיע לכם קישור קטן בצבע כחול שרשום עליו ״Size info״, שאם תלחצו עליו יופיע לכם טבלת המידות בכל הסוגים כגון: מידות אירופאיות, ומידות אמריקאיות.

הקונים בישראל מסתכלים לפי המידות האירופאיות!

(ראו תמונה לדוגמא):

5. מילות חיפוש

מילות החיפוש הם המפתח לכך שאתם תמצאו בול את מה שחיפשתם. המערכת של האתר בנויה רובה מהשפה האנגלית הידועה כבינלאומית ולכן אם תנסו לחפש מוצר כלשהו בעברית הוא יקלוט כל מילה בנפרד ממש כמו בתרגום של גוגל.

אז כדי לחפש בדיוק שאתם רוצים את צריכים לרשום כל מילה בנפרד ולא משפט תחבירי שלם. לדוגמא: אם תרצו לחפש ״נעלי ספורט לגבר״ שבאופן תחבירי בשפה העברית זה משפט שלם האתר יתרגם זאת למילים נפרדות - ״נעלי״, ״ספורט״, ״לגבר״. כדי לקבל תוצאה מדויקת תצטרכו לרשום: ״נעלי ספורט גברים״.

כמובן שיינתן לכם אופציה לבחור מהתוצאות חיפוש שהאתר מאפשר לאחר שרשמתם מילה של מוצר כלשהו.(ראו תמונה לדוגמא):

 

ועכשיו סוף סוף תוכלו להמשיך לרכוש מוצרים מהאתר באופן בטוח ושקט.

אם אהבתם את הטיפים שלנו אתם מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק שלנו ולשאול כל שאלה שעולה על דעתכם.

לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן.